آمادگی پیش از سفر؛ بستن چمدان

آماده شدن برای سفر و شروع یک تعطیلات خوب همیشه توئم با ساعاتی پر استرس برای جمع آوری وسایل سفر و جا دادن تمامی آنها در یک چمدان کوچک است. درست در آخرین لحظات متوجه تعداد زیادی از وسایل غیر ضروری می شوید که با چند ایده ی بسیار ساده می توان آنها را با وسایلی کوچکتر و سبک تر جایگزین نمود!

-          برای حمل بابلیس می توانید از یک دستگیره آشپزخانه (مخصوص حمل اجسام داغ)  و یا حتی دستکش بلند مخصوص فر استفاده کنید.


-          برای جلوگیری از آلوده شدن سایر لباسهای داخل چمدان، کفش هایتان را در کلاه پلاستیکی مخصوص حمام قرار دهید.

-          لباسهایی را برای سفر در نظر بگیرید که براحتی بتوان هر تکه ی آن را با تکه ی دیگری از لباس ست کنید. به عنوان مثال، شلواری را انتخاب کنید که براحتی آن را با هر تعداد پیراهنی که همراه می آورید بتوانید بپوشید.

-          اجسام تزیینی کوچک مانند انگشتر و یا گوشواره ها را می توان در یک قوطی خالی قرص جا داد.

-          کیسه های زیپ دار پلاستیکی را فراموش نکنید. از این کیسه ها می توانید برای جدا کردن البسه کثیف از تمیز استفاده کرد.

  

-          برای جلوگیری از نشت مایعاتی نظیر شامپو و آلوده شدن احتمالی سایر وسایل، با قرار دادن یک تکه نایلون در زیر در هر شیشه مانع از ریختن احتمالی مایعات شوید.

-          قسمت برنده تیغ ریش تراشی را می توانید داخل یک گیره کاغذ قرار دهید.

-          بجای حمل یک تیوپ کامل خمیر دندان، یک روز پیش از عازم شدن، به اندازه ی هربار مصرف روزانه تان مقداری بر روی یک تکه کاغذ آلومینیومی (فویل) با فاصله از هم خالی کنید. بگذارید این قطرات خمیردندان در مجاورت هوای اتاق خشک شود. فردای آن روز هر قطره ی خشک شده تبدیل به یک قرص خمیر دندان می گردد. حال براحتی می توانید این قرص ها را در یک کیسه نایلون کوچک و تمیز قرار دهید.

فرم نظرات کاربران

نظرات کاربران