5 طرح برتر دکوراسیون داخلی برای سال 2015


 
شروع هر سال میلادی جدید با معرفی طراحی های نوین دکوراسیون داخلی همراه می باشد. سال 2015 هم همراه با چالش های خاص خود بوده است. در زیر به معرفی 5 طرح برتر دکوراسیون داخلی برای سال 2015 می پردازیم.

رنگ های طلایی و مسی


رنگ طلایی روشن با ریزه کاری های ظریف و زیبا و همچنین بکارگیری رنگ مسی با طرحی مدرن، در زمانی پیش از شروع سال جدید به بازار دکوراسیون داخلی راه یافت. برای تزیین اتاق نشیمن، آشپزخانه و یا اتاق خواب، گزینش یکی از دو رنگ یاد شده پیشنهاد می شود. از آنجائیکه این دو رنگ به خانواده رنگ های متالیک تعلق دارند و این نوع رنگ دارای ذرات ریزصدفی و درخشان است که منعکس کننده نور می باشد، بطور همزمان و ترکیبی استفاده نمی شوند. با توجه به طرح های پیشنهادی سال 2015، بدلخواه خود می توانید از دیگر رنگ های متالیک مانند نقره ای نیز برای دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده نمایید.
 
چــرم


چرم یکی از با اهمیت ترین عناصر مطرح شده برای دکوراسیون سال 2015 می باشد. ناگفته نماند که چرم همیشه در طراحی های داخلی منزل و یا محیط کار جایگاه خود را حفظ کرده، اما برای سال 2015 در صدر فهرست دکوراسیون قرار گرفته است. یادآور می شویم که استفاده از چرم فقط منحصر به مبلمان نمی شود بلکه کوسن های تزیینی، قالیچه و حتی در جزئی ترین تزیینات قابل استفاده است.
 
کاغـذ دیــواری

مجددا استفاده از کاغذ دیواری در هر رنگ و طرحی برای سال جدید مطرح شده است. برای سال 2015 گرایش بسمت بکارگیری طرح های چاپ شده دیجیتالی برای کاغذ دیواری قوت گرفته است. قابل ذکر است که مزیت استفاده از طرح های دیجیتالی بدلیل تنوع در رنگ و طرح و افزایش سرعت عمل در پیاده سازی و اجرا، بازار رقابت را در دست گرفته است.
 

آبــی ، رنگ مسحور کننده و جادویی

 

اگر چه رنگ انتخابی برای سال 2015 رنگ مارسالا اعلام شده است اما رنگ آبی همچنان حرف اول را می زند. رنگ آبی همواره یکی از محبوب ترین رنگ ها محسوب می شده که در کنار رنگ مارسالا بعنوان رنگی مکمل، برای سال 2015 در جایگاهی ویژه قرار گرفته است. دیگر رنگ های مطرح برای دکوراسیون سال 2015 شامل: نیلی، آبی تیره، آبی روشن و تمامی رنگ های طبیعی است که در کنار رنگ مارسالا، اشتیاقی پر شور را در بیننده ایجاد می کند.

 
رنگ مارسالا

 
نیلی


    
آبی تیره   


 
آبی روشن
 
 
 
لوازم دکوراتیـو قدیمـی
یکی دیگر از طرح های پیشنهادی برای سال 2015، استفاده از لوازم تزیینی قدیمی در کنار لوازم مدرن می باشد. قرارگیری لوازم قدیمی در کنار لوازم جدید، مجموعه ای شیک را عرضه می کند که ارزش هر یک به تنهایی قابل لمس است.
 

منبع: منتخب از وبسایت prakticideas، بتاریخ دسامبر 2014
فرم نظرات کاربران

نظرات کاربران