نحوه امتیازدهی

نحوه کسب امتیاز برای شرکت در قرعه کشی صنایع غذایی گلها به دو طریق امکان پذیر است:

1- ثبت امتیاز 
از طریق ارسال پیامک کد قرعه کشی به شماره صنایع غذایی گلها  (10001345)
2- کسب امتیاز از طریق ثبت در کلوب گلهاشما می بایست ابتدا کد قرعه کشی درج شده بر روی محصولات را پاک کرده و سپس به شماره 10001345 پیامک کنید. بعد از ارسال پیامی مبتنی بر دریافت کد قرعه کشی توسط سامانه دریافت خواهید کرد. تا این مرحله شما دارای 
یک امتیاز می شوید.
سپس در کلوب مشتریان گها ثبت نام کنید و در قست «ثبت کد قرعه کشی» کد قرعه کشی که قبلا پیامک کرده اید را وارد و ثبت نمایید. ثبت کد قرعه کشی در کلوب صنایع غذایی گلها منجر به کسب 
دو امتیاز دیگر برای شما می شود. پس شما تا اینجا با یک کد قرعه کشی که بر روی یک محصول از صنایع غذایی گلها درج شده است، موفق به کسب سه امتیاز شده اید.
شما می توانید امتیازهای خود را در آخرین بخش منو قسمت «امتیازهای من» مشاهده نمایید.

توصیه می شود برای هر کد قرعه کشی هر دو فرآیند ارسال پیامک و ثبت کد قرعه کشی را طی کنید تا بیشترین امتیاز ممکن از هر محصول را کسب کنید.


شایان ذکر است برای هر محصول که دارای کد قرعه کشی هست، می بایست این مراحل را (به جز ثبت نام در سایت که یکبار انجام می شود) تکرار نمایید. 
توضیح: برای ثبت کد قرعه کشی در کلوب ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. سپس کدی مبتنی بر فعالسازی حساب شما به شماره همراه معرفی شده در قسمت ثبت نام سایت برای شما ارسال می شود. بعد از وارد کردن کد در این بخش حساب کاربری شما فعال می شود. حال می توانید در قسمت ثبت کد قرعه کشی مبادرت به ثبت کد خود کنید.